Turniej Mane Cup niedziela 24.05.2014

Okazuje się że strach ma jednak wielkie oczy...
Nie wiem jak inni rodzice, ale ja miałem przeczucie, że nasze drużyny skończą dzisiejszy turniej na trzech ostatnich miejscach. No bo przecież jak? Składy bardzo eksperymentalne - takie w których raczej ostatnio rzadko grają chłopaki. Dodatkowo w każdej z drużyn znaleźli się chłopcy z młodszych roczników. Do tego wszystkiego przeciwnicy bardzo wymagający i to w składach podstawowych (czytać w nie eksperymentalnych). Myliłem się jednak - po raz kolejny :)

Mecze wszystkich trzech naszych ekip były bardzo wyrównane. W żadnym z pojedynków nie byliśmy w żaden sposób słabsi, gorsi czy wolniejsi. Oczywiście były słabsze i lepsze mecze. Były lepsze i słabsze dyspozycje naszych chłopaków. Taka jest jednak piłka nożna. Piękna bo nie do końca przewidywalna - piękna, bo dostarczająca często niespodziewanych wrażeń.
Dzięki chłopcy i trenerze za dzisiejsze granie, za postawę i emocje, które nam dostarczyliście! Jesteście Wielcy :)))

Szczególne podziękowania należą się grupie rodziców, którzy zorganizowali punkt cateringowy. Świetny pomysł i wykonanie! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Myślę że na kolejnych wspólnych turniejach Wasza przedsiębiorczość będzie bardzo przydatna :) Prosimy tylko wcześniej o cynk tak żebyśmy się mogli wszyscy dołożyć i pomóc :)

Wracając do spraw zasadniczych czyli do piłki nożnej. Wyniki, miejsca, strzelcy bramek itd. zostaną podane poniżej.
Wcześniej jednak słowa uznania dla chłopaków, którzy zostali dzisiaj wyróżnieni indywidualnie. Królem strzelców został Jędrzej Hnat, który zdobył aż 9 bramek! Pucharkami dla Najbardziej Wyróżniających się zawodników nagrodzeni zostali Jacob Stefanowicz, Dorian Kamiński oraz Miłosz Łyszkiewicz. Gratulacje!!! Zasłużone nagrody chłopaki. Oby tak dalej :)

Wyniki pojedynków:

6. Nysa Kłodzko - 1 pkt. - bramki 3:9

Kadra + strzelcy bramek:

FCWA TYGRYSY
Adamowicz, Tokarski, Hnat (x9), Łyszkiewicz (x1), Zender (x1), Stasiak, Ziębicki, Kasperda

FCWA LWY
Gołojuch, Michalczyk (x1), Okulicz-Kozaryn (x1), Kamiński (x2), Lewandowski, Puetz Tobias (x1), Szalewicz, Buchman

FCWA GEPARDY
Kwiecień, Gajewczyk, Pietrzyk (x1), Stefanowicz (x3), Średzki, Rech, Puetz Oli, Sycz