Plebiscyt na Działacza Roku 2016

PREZES FC WROCŁAW ACADEMY- PRZEMYSŁAW BEDNAREK ZOSTAŁ NOMINOWANY W 64 PLEBISCYCIE GAZETY WROCŁAWSKIEJ W KATEGORII DZIAŁACZ ROKU 2016!
RAZEM POMÓŻMY MU WYGRAĆ!
SMS pod nr 72355 o treści DS.39 (koszt tylko 2,46 zł)

Bardzo miło jest nam poinformować, że nasza Akademia została ponownie doceniona przez Świat Sportu. Kiedy przejmował będący na krawędzi upadku klub nikt nie dawał mu szans na przetrwanie na piłkarskiej mapie Wrocławia. Tymczasem przez sześć lat rządów Pana Bednarka Akademia nie tylko stanęła na nogach ale zaczęła prężnie się rozwijać. Zespół juniorów starszych awansował do Centralnej Ligi Juniorów, młodsze drużyny występują w najwyższych klasach rozgrywkowych na Dolnym Śląsku, klub zatrudnia 20 trenerów, a w Akademii szkoli się już ponad 400 młodych zawodników. Obecnie jego nadrzędnym celem jest budowa ośrodka treningowego z prawdziwego zdarzenia, które już powstaje przy ulicy Kwidzyńskiej. Pasjonat, w klubie 24 godziny na dobę, wychowawca dzieci i młodzieży, przykład jak można osiągnąć sukces zaczynając z niczym!

GŁOSUJEMY! SMS pod nr 72355 o treści DS.39 (koszt tylko 2,46 zł)
Głosowanie zakończy się 23 stycznia o godz. 20.59.