(G) Sparing z Polonią Trzebnica we Wrocławiu (24.01.2016)

[RELACJA]

W niedzielę 24.01 drużyna goniąca rozegrała sparing z wiodącą drużyną Polonii Trzebnica rocznika 2005
pod Balonem na stadionie Olimpijskim.

Relacja trenera Wojtka:
Zespół drużyny goniącej FC Wrocław zmierzył się z wiodąca drużyną rocznika 2005 Polonii Trzebnica w dwu godzinnym sparingu pod Balonem. W tym spotkaniu nie wynik a gra zespołu była najważniejsza dla trenera oraz zawodników. Podczas tak długiego sparingu każdy z zawodników zagrał 60 minut i miał okazję sprawdzić się na każdej pozycji boiskowej łącznie z pozycją Bramkarza. Graliśmy systemem 5+1. Chłopcy starali się wprowadzać założenia treningowe wypracowywane przez cały miesiąc. Tym razem szczególny nacisk podczas gry kładliśmy na pojedynki 1v1 w obronie i ataku oraz na sytuacje meczowe podczas przewagi w ataku. Z przebiegu gry zespołu można wyciągnąć kilak ciekawych wniosków, wiele pozytywów i kilka elementów wymagających poprawy, nad którymi drużyna będzie na pewno ciężko pracować.